بیانیه مرکز سلامت اداری در غم فقدان حاج سیف‌الله یزدانی (مشاور رسانه‌ای مرکز)

هوالباقی

من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدواالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

همواره­‌ی تاریخ شاهد و ناظر مردان و زنانی بوده ­است که با جاذبه عشق الهی، مدار زندگی خود را بر اخلاق و انسانیت قرار داده­، از خود و خودمحوری هجرت کرده و صلاح و فلاح هم‌نوعان خود را وجهه­‌ی همت خویش قرار داده‌­اند. دوست عزیز و همکار ارجمند ما مرحوم حاج سیف­الله یزدانی یکی از این بزرگ‌مردان بود که در سنگرهای مختلف و از همه مهم‌تر در عرصه‌­ی رسانه، رسالت خود را، راستی و درستی و حمایت از مردم قرار داده بود، او سرشار از انرژی، انگیزه، طرح و ایده‌های نو برای آینده انقلاب و کشور بود، شاهد بودیم که همیشه از  فساد و رانت، فرصت‌سوزی‌ها و سوءمدیریت­‌ها در کشور رنج می­‌کشید. وی در قامت مشاور رسانه‌­ای «سازمان مردم‌نهاد سلامت اداری و مبارزه با فساد» در کنار هم‌رزمان خود صادقانه و با سوز و گداز، نگران از آسیب دیدن دستاوردهای انقلاب، انجام وظیفه می­‌کرد تا اینکه به دیدار معبود شتافت.

درگذشت این عزیز دلسوز نظام و برادر انقلابی که عمری را بی‌منت و عاشقانه به مردم کشورش خدمت کرد،  در این روزهای دلتنگی و نگرانی، اندوهی بزرگ و طاقت فرساست .روحش شاد و غریق رحمت واسعه الهی باد.

«سمن ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد» و «انجمن علمی مدیریت رفتار سارمانی» این ضایعه غم‌بار را به همه اهالی رسانه و به تمامی دوست­داران، دوستان و به همه بازماندگان بزرگوار آن عزیز سفر کرده و به یکایک همکاران ارجمند ایشان در مؤسسه عصر اقتصاد، تسلیت عرض می‌نمایند. یادش گرامی و راهش پررهرو باد.

برچسب ها