بیانیه مرکز غیردولتی ارتقای سلامت اداری در شهادت سردار قاسم سلیمانی

بسم­‌رب‌الشهدا

مِنَ الْمُؤْمِنينَ رِجالٌ صَدَقُوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ، فَمِنْهُمْ مَنْ قَضي‏ نَحْبَهُ وَ مِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَ ما بَدَّلُوا تَبْديلاً

شهدا در قهقهه مستانه‌­شان و در شادی وصولشان “عند ربهم یرزقون”اند.

امام خمینی(ره)

عروج ملکوتی شهید والامقام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، فرمانده شجاع جبهه مقاومت اسلامی به دست شیطان بزرگ دشمن انسانیت، برگ زرینی به تاریخ پرافتخار ایران اسلامی افزود.

شهادت سرداری عظیم‌القدر را تبریک و تسلیت عرض می­‌کنیم که رنگ و بوی امام، انقلاب و دفاع مقدس را می­‌شد از او استشمام کرد.

انگار خداوند به حاج قاسم، به خاطر اخلاصش عنایتی ویژه داشت، گویی حاج ­قاسم در این دنیا زندگی نمی‌­کرد و به سپهری دیگر تعلق داشت. از جنس  آن­ چه که امروز ما به آن سخت نیازمندیم، با ویژگی‌­هایی از این دست: تدین، ایمان، اخلاص، مردمی بودن و پشت پا زدن به همه مظاهر و فریبندگی‌های رایج دنیوی.

مرکز غیردولتی توسعه فراگیر سلامت اداری به عنوان یک نهاد مردمی که دغدغه سلامت اداری و مبارزه با فساد را دارد، افزون بر ادای احترام و قدرشناسی از یک قهرمان مدافع امنیت، آزادی و صلح؛ وظیفه داریم دیگر ارزش­‌های وجودی او را نیز آشکار ساخته و تأکید نماییم که آن­چه که حاج قاسم را محبوب دل میلیون­‌ها انسان حق­‌طلب و آزاده سراسر جهان کرد افزون بر نظامی‌گری او پاک‌زیستی، صداقت، زهد، مردمی بودن، غیرجناحی بودن و خدمت بی‌شائبه او بود.

خداوند ما را قدرشناس و رهرو راه این شهیدان پاک‌باخته قرار دهد تا همچون حاج قاسم آرزومند لقای او باشیم و مانند امام شهیدان با قلبی آرام به سوی او بشتابیم.

مرکز غیر دولتی توسعه فراگیر سلامت اداری

برچسب ها