جلسه هیئت مدیره مرکز غیردولتی ارتقای سلامت اداری

هفدهمین جلسه هیئت مدیره مرکز ارتقای سلامت اداری با حضور مشاوران این مرکز در تاریخ ۱۱ شهریور ماه ۹۸ در محل دفتر NGO برگزار گردید. مهم‌ترین مسائل طرح شده و مورد تبادل نظر قرار گرفته در این جلسه به شرح است:

۱- گزارشی از آخرین جلسه مسئولان تشکل‌های مرتبط با مبارزه با فساد در دفتر جناب آقای پالیزدار ارائه شد و کارگروه‌هایی که در آن تصویب شده است اطلاع‌رسانی گردید.

۲- گزارشی از برگزاری جشنواره شهید رجایی و موارد مرتبط با موضوع مبارزه با فساد و ارتقای سلامت اداری و فرصت‌های ایجاد شده در این راستا، ارائهشد.

۳- روند پیگیری افزایش اعضای سمن تشریح گردید.

۴- در خصوص برگزاری مراسم روز بزرگداشت شهادت امیر کبیر بحث و تبادل نظر به عمل آمد و پیشنهادی به شرح زیر ارائه و جمع‌بندی شد:
«با توجه به منتفی شدن مساله قرار گرفتن روز ملی مبارزه با فساد در روز شهادت امیر کبیر و لزوم نکوداشت آن روز که در چند سال اخیر توسط سمن انجام شده است، پیشنهاد شد: روز شهادت ایشان را با عنوان “روز مطالبه‌گری مردمی مبارزه با فساد” مطرح کرده و در چند ماه آینده هم از طریق تبادل نظر با سایر سمن‌ها، برای رسمیت بخشیدن به آن تلاش شود. این عنوان هیچ تعارضی با روز ملی مبارزه با فساد که از سوی نظام بخواهد اعلام شود، ندارد. بهتر است در تبلیعات برای نکوداشت آن روز نیز از همین عبارت و عنوان استفاده شود. مثلاً در پوستری که طراحی می شود، با همین عنوان انجام گیرد.

برچسب ها